Правоохоронці знайшли зниклого підлітка з Львівщини в зоні ООС (ФОТО)

Новини 15 Липня, 2020 584

Фото: Поліція Львівської області/ФБ

Неповнолітній перебував на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області

Правоохоронці встановили місце перебування зниклого підлітка з Пустомитівського району Львівщини. 

Як пише “Четверта студія”, неповнолітній виявився у зоні проведення ООС.

У поліції Львівщини повідомили, що хлопець “втік з дому щоб захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави”.

“Втік з дому щоб захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Правоохоронці розшукали 17-річного мешканця Пустомитівського району Дениса Лагодича у зоні проведення ООС – на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області”,- повідомила речник Нацполіції Львівської області Світлана Добровольська.

Як повідомили у Нацполіції Львівщини, 13 липня у поліцію з заявою про зникнення свого 17-річного сина, Дениса Лагодича, звернувся мешканець села Гринів Пустомитівського району. Чоловік повідомив, що напередодні близько 22.00 хлопець пішов з дому, після чого зв’язок з ним був втрачений.

Правоохоронці негайно оголосили неповнолітнього в розшук, до якого були задіяні співробітники ювенальної превенції,дільничні офіцери поліції, оперативники та співробітники інших сліжб та підрозділів поліції Львівщини. Орієнтування на безвісно зниклого були розіслані у територіальні підрозділи Національної поліції України.

Завдяки взаємодії та фаховості, сьогодні, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС – на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області. За його словами, він мав намір приєднатись до військових та зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Правоохоронці порадили Денису почекати кілька років, здобути за цей час відповідні знання та навички, після чого реалізовувати свої плани у передбачнений законом спосіб. Хлопець здоровий та неушкоджений, невдовзі правоохоронці повернуть його додому.

Коментарі

Позначки: , , ,