Працівники «Львівелектротрансу» облаяли людей

Новини 22 Квітня, 2024 309

Нещасливий тиждень для Електронів

Ще не всі встигли оговтатись від п’ятничної пригоди у якій постраждав Електрон #1222, як от знову неприємні новини. Цього разу постраждав найстарший Електрон #1179, який встиг проїздити менше тижня після попереднього ремонту.

Про це пише сторінка Все про електротранспорт Львова, інформує Четверта студія.

Пригода трапилась у неділю, близько 20:40. В кривій, на повороті з вулиці Підвальної на Руську. Трамвай прямував за маршрутом #2. Ймовірно, під час повороту пантограф трамвая зачепився за хрестовину-пересічення контактної мережі. В результаті струмоприймач вирвало із кріплення біля основи, через це він впав донизу. Також через падіння конструкції з даху частково постраждала скляна панель над вікном.

За свідченням пасажирів до моменту падіння пантографа вони не помітили нічого незвичного в русі трамвая.

Наслідки аварії вдалося усунути менш, ніж за годину. Працівники Львівелектротрансу демонтували поламаний пантограф з даху вагона. Після цього трамвай за допомогою автономного ходу проїхав до площі Ринок, де було достатньо місця, аби під’єднати його до буксира.

P.S. Також хочемо звернути увагу на нецензурні висловлювання працівників Львівелектротрансу, які працюючи в центрі міста не стримувались із лайкою на адресу людей, що стояли поруч і спостерігали за процесом, – йдеться у повідомленні.

Фото Все про електротранспорт Львова

Коментарі

Позначки: , ,