Поїздом «Київ-Москва» в Росію виїхало понад 700 осіб

Новини 28 Березня, 2020 602

Скриншот відео/ДПСУ

29 березня цей потяг з громадянами України має прибути у Київ

Прикордонники оформили поїзд «Київ-Москва», на якому в Росію виїхало понад 700 осіб.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє ДПСУ.

Як зазначається у повідомленні, 27 березня, після 20-ї години, із Києва до російської столиці відправився потяг «Київ-Москва-Київ». Такий рейс був спеціально організований МЗС, Мініфраструктури та Укрзалізниці, аби доправити наших співвітчизників із-за кордону. В той же час на виїзд з України були оформлені громадяни, які мали право виїхати в Росію.
Оформлення потяга прикордонники здійснили у пункті контролю «Київ-пасажирський». Всього цим рейсом вибуло з Києва понад 700 осіб, переважна більшість з яких – громадяни РФ.

Вже у неділю, 29 березня, цей потяг, з громадянами України має прибути у Київ.

“Перед посадкою співробітники санітарно-карантинного підрозділу здійснили температурний скринінг усім без винятку пасажирам. Підвищення температури та скарг на самопочуття зафіксовано не було”, – зазначапється у повідомленні.

Прикордонники оформили поїзд «Київ-Москва», на якому в Росію виїхало понад 700 осіб Сьогодні, після 20-ї години, із Києва до російської столиці відправився потяг «Київ-Москва-Київ». Такий рейс був спеціально організований МЗС, Мініфраструктури та Укрзалізниці, аби доправити наших співвітчизників із-за кордону. В той же час на виїзд з України були оформлені громадяни, які мали право виїхати в Росію.Оформлення потяга прикордонники здійснили у пункті контролю «Київ-пасажирський». Всього цим рейсом вибуло з Києва понад 700 осіб, переважна більшість з яких – громадяни РФ. Вже у неділю, 29 березня, цей потяг, з громадянами України має прибути у Київ. Зауважимо, що перед посадкою співробітники санітарно-карантинного підрозділу здійснили температурний скринінг усім без винятку пасажирам. Підвищення температури та скарг на самопочуття зафіксовано не було.Додамо, що усі прикордонники під час здійснення контрольних операцій перебували в засобах індивідуального захисту, а прикордонний наряд з перевірки документів додатково і в захисних костюмах.

Опубліковано Державна прикордонна служба України Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,