Повторного продажу квартир у житловому комплексі на Володимира Великого 2-а не здійснюється

Новини 19 Червня, 2021 622

Повторного продажу квартир у житловому комплексі на Володимира Великого 2-а не здійснюється

Спростування для інвесторів ЖК “Pictorial”, щодо поширення неправдивої інформації в ЗМІ від Львівська міська рада

Компанія Rubicon Group має відносини з Приватним підприємством «Озерна Алея» щодо будівництва ЖК “Pictorial”, що підтверджується інвестиційним договором №23-07/2020 від 23 липня 2020 року.

Про це у Фейсбуці повідомляє Rubicon Group development company, пише Четверта студія.

“Купуючи цей проєкт, який є новим і приведений у відповідність до вимог ДБН – де на земельній ділянці росла трава і жодного будівництва не було!

Стверджуємо, що жодного повторного продажу квартир в житловому комплексі за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого 2-а не здійснюється.

Будівництво ЖК “Pictorial” здійснюється на законних підставах!

Фейкова інформація, яка була опублікована на офіційному сайті ЛМР підлягає до спростування, оскільки будівництво здійснюється відповідно до всіх дозвільних документів, вчасно та з дотриманням чинних норм у сфері містобудування.

Підстави продажу квартир компанією Рубікон груп виникають на основі чинних угод укладених між Приватним підприємством «Озерна Алея» та Компанією Рубікон груп.

Додатково інформуємо, що станом на сьогодні зведена друга секція, відбувається одночасне будівництво першої, третьої та четвертої секцій.

Ми йдемо в суд за перемогою і стягненням майнової шкоди з керуючої справ ЛМР, яка такими безвідповідальними заявами підриває ділову репутацію нашої компанії, яка захищена чинним законодавством”, – йдеться у повідомленні.

Дивіться в коментарях, заяву керівника ПП «Озерна Алея»

заява керівника ПП «Озерна Алея»

заява керівника ПП «Озерна Алея»

Нагадаємо, 18 червня Львівська міська рада повідомила, що на доручення міського голови відбулась зустріч із людьми, що вклали кошти у житло на вул. Володимира Великого, 2А, яке обіцяла звести компанія «Львівська мрія». Як повідомила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва, раніше компанія «Львівська мрія» продала там близько 90 квартир, які мешканці не можуть отримати, адже зараз їх, з невідомих підстав, виставила на повторний продаж компанія «Рубікон».

«Станом на сьогодні більше 200 людей постраждали, інвестувавши близько 200 млн грн. Зараз вони не можуть придбати квартири. А їхні ж квартири виставили ще раз повторно на продаж.

Ми хочемо попередити мешканців, що на вул. Володимира Великого, 2А можливе шахрайство та подвійний продаж квартир, а відтак вони можуть стати жертвами. Ми застерігаємо людей щодо купівлі там нерухомості через компанію «Рубікон», поки не врегулюється ситуація. Тому що компанія «Львівська мрія» продала там вже 90 квартир, і люди не можуть їх отримати.

Зараз мешканці мають написати заяву в поліцію, звернутись в обласну ДАБІ, тому що там є будівництво класу СС3, що є за межами повноважень міської інспекції ДАБК, для здійснення перевірки. А також вони скерують звернення у прокуратуру з цього приводу. Ми будемо на контакті із мешканцями протягом цього процесу», – розповіла керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва.

Вона додала, що судові процеси тривають й ще по одному об’єкту цього забудовника, що на вул. Княгині Ольги.

«Також тривають судові процеси по ще одному об’єкту на вул. Княгині Ольги. Зі слів самих мешканців, там теж 120 людей хочуть отримати свої квартири. Зараз туди заходять нові інвестори та забудовники. Якщо вони будуть коригувати містобудівні умови та обмеження, то ми обіцяємо, що проведемо зустріч з ними, аби вони врахували права тих людей, які теж купили там близько 9 тис. м2 нерухомості та інвестували близько 100 млн грн.

«Львівська мрія» була на цих двох адресах, але вона збирала кошти через компанію «Управління активами». Тобто починалось це із «Львівської мрії», а зараз у процес включились інші учасники», – додала Наталія Алєксєєва.

Коментарі

Позначки: , ,