Посадовця з Вінничини судитимуть за оборудки з львівським сміттям (ФОТО)

Новини 14 Січня, 2021 239

Директору ТзОВ, який незаконно облаштував звалище 180 тонн сміття з Львівщини, повідомили про підозру

На Вінниччині слідчі повідомили про підозру керівнику товариства, який облаштував на території підприємства нелегальне сміттєзвалище відходів з Львівщини.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як зазначається, перебуваючи на посаді директора Товариства з обмеженою відповідальністю, 63-річний житель Жмеринського району погодився прийняти побутові відходи з Львівської області, не маючи дозволів на такий вид діяльності. Площа забрудненої земельної ділянки становить близько 800 квадратних метрів, а орієнтовна вага відходів – 180 тонн.

Під час досудового розслідування слідчими встановлено, що у серпні 2020  року директор підприємства на земельній ділянці, яка не призначена для здійснення операції у сфері поводження з відходами, облаштував  сміттєзвалище. Незаконне складування побутових відходів на ділянці загальною площею майже 800 квадратних метрів, розташованій на території села Демидівка Жмеринського району, призвело до забруднення землі небезпечними речовинами.

Внаслідок незаконних дій підозрюваного створилась небезпека для довкілля, а державі було завдано збитків на суму понад тридцяти п’яти тисяч гривень.

12 січня слідчі Слідчого управління поліції Вінниччини за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомили вказаній особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля) Кримінального кодексу України.

Правопорушнику загрожує покарання – штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,