Порошенко закликав Зеленського зупинити повзучий російський реванш

Новини 15 Червня, 2020 338
фото: Петро Порошенко (eurosolidarity.org)

фото: Петро Порошенко (eurosolidarity.org)

Зупинити повзучий проросійський реванш закликав нинішню владу п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під стінами Київського апеляційного суду, де відбувається засідання у справі про державну зраду Януковича. Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу партії. 

«Сьогодні тут вирішується подальша доля нашої держави, і кожен має докласти максимум зусиль для того, щоб захистити майбутнє України. Ви чули в цьому залі, що «п’ята колона», поплічники Януковича намагаються виправдати кліку Януковича, яка здала Україну Росії. Які ще докази потрібні, коли ці злочинці написали листа всупереч Конституції і законодавству України запросили окупантів до України? Це доведено і не спростовано ніким», – нагадав Порошенко про події зими 2014 року.

П’ятий Президент наголосив, що мета Януковича і його поплічників – перекласти відповідальність з країни-агресора на українців.

«На жаль, я вимушений це констатувати, що за діючої влади в Україну ці поплічники почали повертатися. І не просто повертатися, використовуючи і відчуваючи власну безкарність, – а ще й прорвалися до лав діючої влади», – зазначив Порошенко.

«Вони називають події 2014 року і Революції Гідності заколотом, захопленням влади. Вони уникають слова «агресія». Вони уникають називати того, хто має нести відповідальність за цю агресію. І попризначали в керівництво найвищих правоохоронних органів держави адвокатів Януковича. В Офісі президента знаходяться адвокати Єфремова, які координують роботу правоохоронних органів і судів по переслідуванню не тих, хто вбивав українців, не тих, хто працював на Росію. А по переслідуванню добровольців, волонтерів, переслідуванню Марусі Звіробій і Софії Федини, Тетяни Чорновіл і Стерненка, переслідуванню добровольців, які проходили по справі Шеремета», – наголошує Петро Порошенко.

Він подякував активістам, які прийшли під стіни Апеляційного суду, щоб висловити свою чітку позицію про неприпустимість реваншу.

«Бо першими приїдуть поплічники Януковича, другим приїде сам Янукович, а третім, а може й першим – Путін.  І нам, народу, який заплатив таку високу ціну за це все, не можна цього допустити», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Він звернувся до нинішньої влади із вимогою припинити спроби ревізії подій Революції Гідності на догоду Путіну та проросійським силам.

«Це ваша відповідальність – зупинити повзучий російський реванш, це ваша відповідальність – довести, що ті так звані «12 пунктів плану Кремля» – це не є завдання вам, спростувати  вашими прямими діями. Я твердо переконаний, що Україна зараз має зупинити ці події, бо ці події дуже схожі на події листопада 2013 року. Економіка падає, влада недосвідчена, нездатна зупинити пандемію коронавірусу і намагається зупинити відсутність хліба та сала в українців відосиками і поп-корном», – застерігає Порошенко.

Він також наголосив, що громадянське суспільство і демократична опозиція не дозволять реалізувати путінські сценарії в Україні. «Ми сильні, ми разом, ми зупинимо повзучій російський реванш. Саме тому сьогодні я тут, саме тому сьогодні ви всі тут. Ми разом переможемо», – переконаний п’ятий Президент.

Коментарі

Позначки: ,