Порошенко подякував виборцям і пообіцяв захистити результати волевиявлення громадян

Новини 26 Жовтня, 2020 341

ПетрПетро Порошенко виступив на підтримку Олега Синютки у Львові, фото 4studioо Порошенко у Львові. Фото 4studio

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко подякував виборцям за активну громадянську позицію і закликав захистити результати волевиявлення від фальсифікацій. Він наголосив –  важливо не дати владі і провладним олігархам спотворити волю народу.

«Перш за все я хочу привітати з тим, що довга виборча кампанія і день голосування завершилися. Ми переходимо до післявиборної ночі, надзвичайно важливої, бо для будь-якого штабу, який організовує виборчу кампанію, 50% це проведення кампанії і донесення сенсу участі політичної сили у кампанії, і 50% – це організація роботи по захисту і збереженню результатів волевиявлення людей», – зазначив Порошенко.

«Хотів би подякувати виборцям. Незважаючи на розчарування владою – а явка свідчить про те, що люди владі більше не вірять, – тим, хто прийшли і попри загрозу коронавірусу з дотриманням соціальної дистанції зробили своє волевиявлення. Бо це обов’язок кожного громадянина України, і дуже важливо що сьогодні це волевиявлення було продемонстровано», – зауважив п’ятий Президент.

«Більшість проголосувала за європейське майбутнє України, за повернення країни на рейки руху до Європи. Надзвичайно важливо, я сподіваюсь, що ті загрози федералізації держави або тотальної перемоги російський політичних сил у східних регіонах – ці загрози не справдилися. Через те, що українці продемонстрували дуже відповідальне ставлення до голосування», – наголошує Петро Порошенко.

«Хочу подякувати і тим сумлінним членам дільничних територіальних виборчих комісій, на плечі яких лягає безсонна ніч після дуже важкого дня. Дуже відповідальна робота по захисту волевиявлення – а де-факто захисту України. Не дати можливість ділкам, злочинцям, владі спотворити волевиявлення громадян. Я дуже розраховую на відповідальне ставлення до своїх обов`язків всіх учасників виборчого процесу», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».

«Ми маємо дуже тривожні сигнали із низки областей України. Там, де опитування свідчать, що проект влади або інші олігархічні проекти, які захищаються і підтримуються владою, не проходять зараз – їх будуть намагатися «за вуха» протягнути до громад, до місцевих рад», – застерігає Петро Порошенко.

Він наголосив, що «Європейська Солідарність» стоїть на захисті волевиявлення громадян. Партія проводить паралельний підрахунок голосів, який вже почався і буде тривати до повного підрахунку результатів.

«Я сподіваюся, що завтра протягом дня нам вдасться оприлюднити вже перші підсумки паралельного підрахунку голосів. І той досвід, який у нас є за останні чотири виборчі кампанії, свідчить про абсолютну надійність цього механізму», – наголосив Порошенко.

«В умовах, коли хтось буде затримувати підрахунок голосів, ми будемо діяти ефективно. У нас сформовані мобільні групи, в складі яких є і депутати, і юристи, і представники громадських організацій  ми нікому не радимо порушувати закон», – попередив п’ятий Президент України.

Коментарі

Позначки: