Ми ніколи не дозволимо торгувати європейською перспективою своєї держави, не погодимось на поступки Путіну і не дамо вивести Кремль з-під відповідальності за агресію проти України. Про це під час Віче на Майдані Незалежності заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, пише Четверта студія.
![](https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2019/12/974A4992-5DFC-4381-A5C1-FC7694744AFA.jpeg)
«Ми не дозволимо виставити на торг європейське і євроатлантичне майбутнє нашої держави», – наголосив Порошенко.
«Друге. Ні – переговорам зі ставлениками Кремля на окупованих територіях. Це – виведення Росії з-під відповідальності. Це ще одна червона лінія», – зазначив Петро Порошенко.
![](https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2019/12/B2262E96-0B33-438A-B1DE-CC05AE367E83.jpeg)
«Ні в якому разі ми не можемо дозволити вибори під дулами автоматів. І тому безпековий пакет має бути попереду – включно з виведенням російських військ, із роззброєнням незаконних військових формувань, звільненням заручників – включно з окупованим Кримом. Ми не дамо торгувати Кримом. Мир не може бути досягнутий за рахунок Криму. Це українська земля. Крим – це Україна», – наголосив п’ятий Президент.
![](https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2019/12/CC7F60D6-05F8-44D0-86D7-852CC84899A5-1024x683.jpeg)
«Не торгуйте Україною, навіть якщо вам заплатять дуже низькою ціною за газ. Бо завжди українські проблеми починалися з дешевого газу», – нагадав Порошенко про історію із базуванням Чорноморського флоту РФ у Криму та сумнозвісні Харківські угоди, які були укладені задля знижки на газ, а зрештою призвели до анексії Кримського півострова.
![](https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2019/12/61E4905E-6417-49E9-88E4-927EEC08C535-1024x683.jpeg)
«За 5 років мого президенства Україна навчилася жити без російського газу. Ми проти того, щоб нашу країну знову посадили на російський гачок дешевого газу», – попередив Петро Порошенко.
Він також вкотре порадив переговорникам у Парижі не вірити Путіну і не боятися російського президента.
«Це порада тим, хто завтра поїде до Парижа. Він нестрашний, коли ми єдині, коли ми сильні. Подивіться на Збройні сили України. Саме вони, а не папірці меморандумів захищають нашу незалежність», – зазначив Порошенко.
«Ми на цьому Майдані щиро бажаємо успіху завтра українській делегації. Ми сьогодні тут тому, що ми віримо в нашу перемогу. Але ми тут ще й для того, щоб не допустити нашої поразки після такої великої ціни, яка була заплачена за 300 років боротьби за нашу незалежність і за ці роки боротьби проти російської агресії», – наголосив Петро Порошенко.
Коментарі
Позначки: "Європейська солідарність", Київ, Порошенко, Путін