Порошенко: Мета Кремля – знищити українську державність

Новини 19 Лютого, 2019 89

Фото: president.gov.ua

Росія намагається знищити українську державність, що підтверджується її агресивними діями в Азово-Чорноморських водах і захопленням українських моряків.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, повідомляє сайт президента України.

«Мета Кремля – знищити українську державність, створити так звану другу версію Радянського Союзу»,  – сказав Президент.

«Пане Президенте, ви дуже добре знаєте, що таке Радянський Союз, що таке Варшавський блок, що таке минуле, звідки ми разом з вами вийшли. Тільки наші ефективні дії, тільки наша солідарність не допустить повернення в ці сумні часи», – додав Президент України.

«Я щиро вдячний всьому демократичному світу, я щиро вдячний ЄС, я щиро вдячний за вашу особисту позицію на підтримку України. Це велика гордість для України, коли Президент Європейської Ради, разом з українським Президентом виступає українською мовою. Ви вже назавжди увійшли в історію як людина, яка дуже багато зробила для України. І український народ дуже вдячний вам. Я дуже щасливий, що в ці дуже важливі для України дні, ми разом з вами», – сказав Петро Порошенко.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,