Попри травму та заборону лікарів: TAYANNA вийде на сцену «Української пісні» - Четверта студія

Попри травму та заборону лікарів: TAYANNA вийде на сцену «Української пісні»

Новини 17 Серпня, 2019 32
Попри травму та заборону лікарів: TAYANNA вийде на сцену «Української пісні»

Попри травму та заборону лікарів: TAYANNA вийде на сцену «Української пісні»

Сьогодні, 17 серпня, на «Арені Львів» відбудеться великий концерт Національного проекту в масштабах всієї країни «Українська пісня / Ukrainian Song Project».

Однією з хедлайнерів заходу стала співачка TAYANNA, яка нещодавно підтвердила свою участь у новому сезоні проекту «Танці з зірками».

За інформацією одного з продюсерів співачки, виступ на концерті у Львові був під питанням. Артистка отримала травму під час репетиції.

Лікарі рекомендували взяти тайм-аут та присвяти час на відновлення здоров‘я, але TAYANNA все ж таки вирішила вийти на сцену. «Професія артиста не така проста, як нам іноді здається. Часом доводиться йти і на жертви. Відмінний показник сили волі і самовіддачі TAYANNA.

«Професія артиста не така проста, як нам іноді здається. Часом доводиться йти і на жертви. Відмінний показник сили волі і самовіддачі TAYANNA. Щоденні тренування в репетиційній залі, готуючись до виклику під назвою «# Танціззірками, який вона з величезним задоволенням прийняла: зміщення ребра, міжреберна невралгія, пошкодження суглоба – як наслідок її наполегливої працьовитості і бажання досягти високих результатів. Лікар сказав два тижні постільного режиму. Сьогоднішній виступ на # Українськапісня у Львові було під великим питанням. Але, не дивлячись на заборону медиків, артистка вірна своїй справі, своїм шанувальникам і вийде на майданчик стадіону «Арена Львів». Сцена, яку цінує артист, зніме будь-який біль», – коментує Михайло Ясинський.

Вже сьогодні на стадіоні вона виконає пісню, яку випустила цієї весни «Як плакала вона», а також свій новий літній сингл «Мурашки».

Коментарі

Позначки: ,