Польський уряд продовжує карантин: кордон буде закритий до 3 травня

Новини 10 Квітня, 2020 479

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш МоравєцькийPAP/Paweł Supernak

Згідно з рішенням польського уряду, державний кордон Польщі буде закритий до 3 травня. Освітні установи не діятимуть до 26 квітня.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Польське радіо».

Як зазначається у повідомленні, польський уряд продовжує обмеження, введені у громадському просторі у зв’язку з епідемією коронавірусу. Про це у четвер заявив прем’єр-міністр Польщі. Матеуш Моравєцький пояснив, що досвід Польщі та інших країн показує, що суспільний карантин є ефективним способом боротьби з епідемією коронавірусу:

«Виявилося, що це – досить ефективний запобіжний захід проти розповсюдження епідемії. Тому на два тижні, до 26 квітня, ми продовжуємо закриття шкіл. Найближчі два тижні не працюватиме міжнародне авіасполучення, а також – міжнародне наземне сполучення. Продовжується закриття державних кордонів, відбуватиметься теж посилений санітарний контроль у КПП. Продовжується теж обов’язковий карантин».

Згідно з рішенням польського уряду, державний кордон Польщі буде закритий до 3 травня. Освітні установи не діятимуть до 26 квітня. У зв’язку з цим, іспити на атестат зрілості та іспити восьмикласників перенесено на червень, з можливістю зміни терміну екзаменів. До 19 квітня не працюватимуть торговельні центри, кінотеатри, театри та розважальні заклади, закритими будуть перукарні, косметичні кабінети та інші пункти послуг.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,