Польські волонтери передали до Львова набори з речами першої необхідності

Новини 23 Квітня, 2022 147

Фото: facebook.com/TheFolkowiskoFoundation

на випадок тривалого перебування людей в укриттях

Напередодні Львівська обласна військова адміністрація отримала від польських волонтерських організацій 150 спеціальних індивідуальних пакетів з речами та продуктами першої необхідності.

У разі тривалого перебування людей в укритті Львівської ОВА, ці пакети слугуватимуть, як додаткові запаси, кожен з яких важить в середньому 4-5 кілограми. Їх можна використовувати упродовж 2-4 діб.

Кожен окремий комплект містить у собі: продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, теплі речі, а саме покривала, а також спальники та каремати.

До цього набору належать також медикаменти, зокрема знеболювальні препарати. Частину наборів отримала військова адміністрація, іншу частину – укриття залізничного вокзалу.

Загалом йдеться про 300 наборів з продовольством, медикаментами, засобами гігієни тощо. Якщо ж в укритті зникне електрика, отримані пакети забезпечені батарейками, ліхтариками та павербанками.

Комплекти з речами першої необхідності надали три благодійні волонтерські організації Польщі, а саме Благодійний Фонд «Лазар» та координатори евакуаційної місії по роботі з тимчасово переміщеними особами залізничного вокзалу, волонтери Володимир Михалишин та Костянтин Кармалюк. Йдеться про благодійний фонд «Великий оркестр Різдва» (Fundacja WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy), Центру гуманітарної допомоги «Шегині» (Сentrum pomocy humanitarnej Szeginie). А також ГО Асоціація анімації прикордонної культури «Folkowisko» (Stowarzyszenie animacji kultury pogranicza folkowisko, яка з перших днів війни надає гуманітарну допомогу біженцям з України.

Надалі такими пакетами планують забезпечити ще більше укриттів.

Коментарі

Позначки: ,