Польща розгортає війська на кордоні з Україною

Новини 21 Березня, 2021 6 307

Ілюстрація: opk.com.ua

Польські аналітики вважають, що загроза може виникнути на кордоні з Україною від дій РФ

Польська влада має намір створити бригади територіальної оборони. 18 березня міністр національної оборони Польщі підписав рішення про створення бригад тероборони в містах Перемишль і Холм, також створюється столична «Варшавська» бригада.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Дрогобиччина – новини краю», про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ волонтер Мирослав Гай.

Як повідомляється, дві бригади ТРО розгорнуть на кордоні з Україною, ще одну — в Варшаві. «Плани передбачають формування резервів по всій Польщі, які будуть гранично налічувати до 50 тисяч осіб, частково зайнятих добровольців», — зазначив Гай.

За словами волонтера польська влада готуються відбивати загрозу Росії і підсилюють кордони. «Повноцінна війна буде причиною диверсій, терактів, великої кількості біженців та інших супутніх війні проблем. А що там з нашим ТРО на кордонах?» — поцікавився Гай. Військові експерти припускають, що Польща сконцентрує бригади на кордоні, щоб в разі повномасштабної агресії Росії в Україні швидко перекинути підмогу.

«Міністр національної оборони Польщі підписав рішення про створення бригад територіальної оборони у місті Перемишль та Холм, також цим документом створюється столична “Варшавська” бригада тероборони.

Дві бригади ТРО розгорнуть на кордоні з РФ? Ні. На кордоні з Україною. Ще одну бригаду у Варшаві. Плани передбачають формування резервів по всій Польщі, які будуть гранично налічувати до 50000 осіб частково зайнятих добровольців. Що це може означати? Чи є Україна загрозою для Польщі? Звісно ні. Загрозою є РФ. Отже, польські аналітики вважають, що загроза може виникнути і на кордоні з Україною, від дій РФ.

Які це можуть бути дії? Повноцінна війна, яка буде причиною диверсій, терактів, великої кількості біженців та інших супутніх війні проблем.

А що там з нашим ТРО на кордонах?»,- зазначається у дописі.

Міністр національної оборони Польщі вчора підписав рішення про створення бригад територіальної оборони у місті Перемишль…

Опубликовано Мирославом Гаем Пятница, 19 марта 2021 г.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,