Польща посилює карантин

Новини 27 Вересня, 2020 1 615

Фото: Straż Graniczna

У країні фіксують різке зростання кількості хворих на коронавірус, при цьому не планують закривати кордони, а хочуть вводити точкові обмеження.

У Польщі з наступного тижня стане суворішим карантин в червоних і жовтих зонах через різке зростання інфікування коронавірусом.

Про це заявив представник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич, повідомляє “Четверта студія” з посиланням на “Корреспондент.нет”.

“Міністр охорони здоров’я запропонує обмеження в червоних і жовтих зонах, і, імовірно, ці обмеження незабаром з’являться. Це будуть обмеження, що стосуються можливості зустрічей, контактів людей”, – сказав Андрусевич.

У відомстві тривають активні консультації з експертами щодо подальшої стратегії боротьби з COVID-19. Карантин полягатиме не в закритті кордонів, а в точковій протидії поширенню COVID-19, завдяки введенню обмежень в окремих повітах.

Андрусевич додав, що найближчим часом кількість інфікованих COVID-19 в Польщі буде зростати через повернення людей до нормального ритму життя після періоду літніх відпусток.

Напередодні повідомлялося, що в Польщі рекордна кількість заражень COVID за добу. У країні провели понад 20 тисяч тестів і виявили більше тисячі випадків коронавірусу, 25 осіб померли.

 

Коментарі

Позначки: , ,