Політика епохи Януковича Хорошковського помітили в офісі Зеленського (ВІДЕО)

Новини 11 Жовтня, 2019 154
Хорошковський

Хорошковський

Валерій Хорошковський має давній зв’язок із самим Володимиром Зеленським – ще з часів, коли той транслював свій «Вечірній Квартал» на телеканалі «Інтер» та давав концерти на святі СБУ під його керівництвом

Після обрання Володимира Зеленського президентом в Україну повернувся політик і бізнесмен епохи Януковича, який останні 5 років пересиджував за кордоном, і не брав жодної участі у публічній політиці. Його літак за цей час частіше фіксували у Москві, аніж у Києві. Про це пише Радіо Свобода.

Валерій Хорошковський має давній зв’язок із самим Володимиром Зеленським – ще з часів, коли той транслював свій «Вечірній Квартал» на телеканалі «Інтер» та давав концерти на святі СБУ під його керівництвом.

Тепер, «Схеми» зафіксували, як прилітаючи в Київ, в першу чергу Хорошковський прямує на Банкову в офіс тепер вже президента Зеленського. Чи обговорюється повернення Валерія Хорошковського в публічну політику? Чи розглядається його кандидатура на високу посаду у «владі нових облич»?

Колишній голова Служби безпеки України й ексвіце-прем’єр-міністр часів президентства Віктора Януковича Валерій Хорошковський за останні три роки шістнадцять разів відвідував Москву. З них чотири перельоти – протягом 2019-го року.

Автор: Михайло Ткач

За інформацією джерел «Схем», наразі Валерій Хорошковський курує роботу російських банків в Україні. Як виявили журналісти, він літав за кордон і приїжджав до України у компанії високопосадових представників російських фінустанов.

Так, наприклад, 29 вересня цього року приватний борт, яким користується Хорошковський, вилетів із Києва до Лондона. Серед пасажирів, крім Хорошковського, були Ярослав Порохняк та Олександр Луканов. У компанії Порохняка Хорошковський повернувся до української столиці наступного дня.

«Схеми» показали, як Валерій Хорошковський відвідує Офіс президента. Після перемоги Зеленського на виборах ексголова СБУ став регулярно прилітати в Україну та навідуватись на Банкову.

«Чи обговорюється повернення Валерія Хорошковського в публічну політику? Чи розглядається його кандидатура на високу посаду у «владі нович облич»?», – таке запитання журналіст Михайло Ткач поставив президенту Володимиру Зеленському під час прес-марафону.

«З паном Хорошковським я дійсно зустрічався на Банковій. Я цього не приховую. До нього (Хорошковського – ред.) було одне, дуже серйозне питання – і це дуже серйозне питання ми з ним обговорювали. Тет-а-тет. Я не можу поки сказати, яке – якщо можна. Ніякої посади не може бути», – сказав у відповідь президент.

І додав: «Він не є моїм радником, він не впливає на мою команду. Зустріч стосувалася – ви з часом будете знати, з приводу чого відбувалася ця зустріч, коли ми з вами побачимо її результат. Ця зустріч – ні про які посади, ні про які тіньові домовленості. Це нас не цікавить…Зустріч була особиста», – заявив Зеленський.

«Схеми» звернулись за коментарем до Хорошковського. Після публічного виступу президентом бізнесмен також підтвердив, що мав із ним зустрічі, але заявив, що про їхню мету буде відомо пізніше.

«Ну ви ж задавали президенту це питання? … Мої позиції такі самі, як і в президента. Тобто, я думаю, що вам стане це відомо пізніше», – пояснив телефоном ексголова СБУ.

Валерій Хорошковський – український політик, бізнесмен, колишній власник телеканалу «Інтер». Обіймав посади міністра економіки в уряді Віктора Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, голови Служби безпеки за президентсва Віктора Януковича, міністра фінансів і першого віце-прем’єр-міністра в уряді Миколи Азарова.

Входив у так звану політично-бізнесову групу «Фірташа-Льовочкіна».

Коментарі

Позначки: , ,