Поліцейський з Новояворівська Володимир Стадник отримав відзнаку за порятунок двох людей з палаючого будинку (ФОТО)

Новини 20 Жовтня, 2021 105
Поліцейський з Новояворівська Володимир Стадник отримав відзнаку за порятунок двох людей з палаючого будинку. Фото: Нацполіція

Поліцейський з Новояворівська Володимир Стадник отримав відзнаку за порятунок двох людей з палаючого будинку. Фото: Нацполіція

Правоохоронець вивів з будівлі, на якій вже горів дах, 84-річну жінку та її сина-інваліда

Сьогодні, 20 жовтня, очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський вручив начальнику сектору кримінальної поліції відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 майору поліції Володимиру Стаднику годинник, а начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін – нагрудний знак та Подяку.

«За сміливі, своєчасні, рішучі, самовіддані та героїчні дії, пов’язані з ризиком для власного життя під час порятунку життя людини», – йдеться у Подяці, яку отримав поліцейський.

Як ми повідомляли раніше, подія сталась 16 жовтня. Володимир Стадник приїхав на вихідні погостити до своїх родичів у село Солиги Яворівського району. Близько опівночі він вийшов на вулицю та побачив пожежу – зайнявся сусідський будинок.

Поліцейський, не втрачаючи ні хвилини, кинувся на допомогу. З палаючої будівлі, на якій вже горів дах, вибігла жінка, яка кричала, що у помешканні залишились її матір та брат, котрі не можуть самостійно вийти – матері 84 роки, а брат – інвалід, який, до того ж, нещодавно переніс інфаркт.

Володимир, не роздумуючи, вибив шибу у вікні, проник у будинок, знайшов пенсіонерку та її сина і по черзі виніс на вулицю, врятувавши їм життя.

Будинок майже повністю був знищений вогнем. Врятованих з пожежі людей передали медикам, які саме прибули на місце події.

Коментарі

Позначки: , ,