Подоляк заявив, що війна переходить у фінальну криваву фазу

Новини 21 Травня, 2022 168

На жаль, ми втрачатимемо своїх людей

Війна в Україні входить до фінальної фази, в якій перед Києвом стоїть завдання звільнити окуповані території.

Про це розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, пише Четверта студія.

«Ми зараз входимо у фінальну фазу, питання – скільки часу вона займатиме. Вона може затягнутися трошки, тому що росіяни, за всіх гучних заяв, сконцентрували залишки своїх ресурсів і хочуть перейти в так звану позиційну війну. Вони хочуть окопатися на певних частинах території , як вони робили у 2015 році», – наголосив радник голови ОПУ.

Росіяни діють дуже примітивно та передбачувано:

«Вони спочатку зайшли з апломбом – »ми тут за три дні всіх поставимо на коліна”. А зараз вони роблять те саме, що у 2015 році. Вони окопалися на певних територіях, починають туди завозити своїх клоунів із Криму, з окупованих частин Донецької та Луганської областей, із Росії мігрантів, які створюють картинку на кшталт – у нас тут хочуть приєднатися Запорізька область, Херсонська тощо”.

РФ хоче перейти до затяжної фази війни, але Україні це вкрай невигідно.

«Україні потрібно деблокувати всі наші області, включаючи Донецьку та Луганську. Україні потрібно вигнати всіх цих »дивних хлопців« подалі. Ця фаза війни, яка називатиметься фазою контрнаступу, буде досить жорсткою для нас, і, на жаль, ми втрачатимемо своїх людей» …Але нам доведеться цю криваву фазу звільнення своїх територій у будь-якому разі прожити”, – розповів він.

Коментарі

Позначки: