Починається масова розправа і зачистка, – Софія Федина про арешт генерала Марченка

Новини 12 листопадаа, 2019 884
Софія Федина. Фото: 4studio.

Софія Федина. Фото: 4studio.

Справа проти генерала-реформатора Дмитра Марченка викликає багато запитань до слідства і рішення одіозного Печерського суду. Про це заявила волонтер, народний депутат від «Європейської Солідарності» Софія Федина в ефірі телеканалу «Прямий».

«Взагалі дивна справа, якщо розібратися, що інкримінують генералу і тим хлопцям, яких ще будуть судити. Ці бронежилети виготовляє у нас в Україні одна єдина фірма, і їх закупляють не тільки для ЗСУ. Факт в тому, що там закупляють і для СБУ, і для прикордонників – усі силовики. І до всіх інших силовиків щодо тих самих «броників» питань немає жодних. Є тільки питання по Марченку», – зауважила Софія Федина.

«Починається масова розправа і зачистка тих, хто робив реальну реформу армії. Здійснюються нападки проти тих, хто дійсно реформував армію, ставив її на ноги, по суті персонально захищав цю державу на полях бою, і тепер з них роблять злочинців», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».

Також Софія Федина прокоментувала рішення Печерського суду, яким слідчі ДБР отримали доступ до Стратегічного плану Міністерства оборони України. На її думку, це ставить під загрозу національну безпеку України. Вона нагадала, що директор ДБР Роман Труба не заперечує фактів витоку з його відомства службової інформації, а дії ДБР якимсь чином постійно анонсує у своїх каналах поплічник Януковича Андрій Портнов.

«За даними, які зараз оприлюднили і наші бійці, і волонтери – це є гриф «особливо важливо». Це навіть більше, ніж «цілком таємно». До цієї інформації мали доступ 7-8 людей у цілому Генштабі МОУ. Навіть заступники міністра не мали доступу до цієї інформації. Тобто зараз цю інформацію отримають люди цивільні. Оскільки маємо тут прямий зв’язок з Портновим і ДБР, то це наштовхує на великі роздуми про небезпеку», – наголосила Софія Федина.

Коментарі

Позначки: , , ,