Підлеглі Садового кажуть, що латають ями на вулицях Львова

Новини 08 Лютого, 2022 174

Фото: Варіанти

За інформацією заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Ірини Маруняк, у Львові проводять ямковий ремонт гостроаварійних ділянок доріг.

З минулого тижня, власне, у п’ятницю та у суботу, 4-5 лютого, ямковість на дорогах ліквідовували з використанням гарячого асфальту. Зокрема, впродовж двох днів відремонтували 1439 м.кв. дорожнього покриття, використавши 188 т. гарячого асфальту.

Вчора, 7 лютого, зважаючи на погодні умови, ямковий ремонт проводили з використанням холодного асфальту.

А вже від завтра, 9 лютого, планують знову відновити роботу асфальтного заводу ЛКП «ШРП Личаківського району» та продовжити ліквідовувати ямковість на дорогах з використанням гарячого асфальту.

Як наголосила Ірина Маруняк, зараз проводять поточний ремонт гостроаварійних ям, глибиною понад 4 см. Ремонтники працюють за попередньо погодженими графіками. Плани складають на основі щоденних об’їздів територій районів за участю керівників районних адміністрацій, начальників комунальних відділів та шляхово-ремонтних підприємств.

«В першу чергу ремонтуємо гостроаварійні ями, щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам та максимально зберегти дорожнє покриття. Кожного дня керівники районних адміністрацій, начальники комунальних відділів та шляхово-ремонтних підприємств об’їжджають території районів – таким чином планується робота на наступний день. Першочергово проводимо ямковий ремонт там, де найкритичніша ситуація»,- зазначила Ірина Маруняк.

Як зауважила посадовиця, ямковіcть на дорогах виникає у зв’язку зі змінами температурних режимів.

«Постійно міняється температурний режим. Сніг топиться, потрапляє у шпаринки асфальту, а коли є заморозок – то вже лід розпирає асфальт, виникають тріщинки і ямки. Станом на зараз нам дуже важливо, щоб ми цей процес зупинили, наскільки це можливо»,- сказала Ірина Маруняк.

Планується, що у квітні, за сприятливих погодних умов, розпочнеться поточний ремонт доріг великими картами.

Коментарі

Позначки: , ,