Під стінами Галицької митниці відбудеться акція протесту проти свавілля на митниці

Новини 03 Березня, 2021 390

Фото Львівська митниця ДФС у Львівській області

У середу, 3 березня, під стінами Галицької митниці відбудеться акція протесту проти свавілля на митниці.

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

Надходження від митниці – основне джерело наповнення держбюджету. Натомість ми, представники громадськості, з року в рік спостерігаємо, як неконтрольований потік контрабанди знищує економіку України. Показовим у цьому є Галицька митниця Держмитслужби, де за останні два роки не було призначено жодного керівника на конкурсних засадах.

Галицькою митницею керували лише з приставкою «виконуючий обов’язки».

За останні пів року такі «в.о.» змінюються кожні два місяці.

“Тобто, саме завдяки такій зручній приставці «в.о.», керівники можуть декілька місяців наживатися на пропуску контрабанди, яку ловлять польські митники, а потім безкарно піти. На їх місце приходять інші, і ніхто нізащо вже не відповідає. Досить!”, – йдеться у повідомленні.

Вимагаємо:

1) Припинити свавілля та організувати роботу регіональних митниць відповідно до стандартів роботи органу державної влади, заборонивши призначати посадовців в статусі «в.о.»

2) Забезпечити у найкоротші терміни проведення відкритих конкурсів на керівні посади регіональних керівників митниці із залученням представників громадського сектору.

3) Новопризначеними регіональними керівниками публічного представляти свої програми дій та відкрито звіту за її виконання.

4) Повної відповідальності керівників і жорстке покарання всіх причетних до контрабанди і організації корупційних схем.

Початок о 10:00, м. Львів, вул. Костюшка, 1

Коментарі

Позначки: ,