Під Львовом створено унікальний парк сучасної скульптури (ВІДЕО, ФОТО)

Новини 04 Вересня, 2020 211

Фото: PARK3020

Відкриття 15 вересня

У селі Стрілки під Львовом 15 вересня відкриється скульптурний PARK3020, у якому представлено роботи сучасних українських митців. Вхід у туристичну локацію безкоштовний.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на ua.news.

Як повідомляється на сторінці парку в фейсбуці,  впродовж 2019-2020 команда PARK3020 збирала та створювала для нього експонати, взаємодіючи з найкращими українськими художниками й мистецтвознавцями.

І тепер починаючи з 15 вересня перший публічний парк сучасної української скульптури відкритий для відвідувачів, вхід у нього безкоштовний за попередньою реєстрацією на https://park3020.com/prostir/.

Тим часом, Кабінет міністрів розробив план порятунку української туристичної галузі. Уряд вирішив скасувати низку податків на операції з надання туристичних послуг, скасувати туристичний збір до кінця поточного року, а також впровадити податкові пільги на сплату оренди та землю державної і комунальної власності.

Керівник Київського публічного агентства комунікацій/PR Інна Ковальчук вважає, що Кабміну слід вжити комплекс заходів для порятунку туристичної галузі на період карантину та після нього. Одними з головних у цьому документі мають стати виплата компаніям компенсацій і тимчасове звільнення від сплати податків.

Директор Інституту менеджменту та стратегій Богдан Долінце зазначив, що відновлення українського туризму, напряму залежить від послаблення карантинних заходів і зниження кількості інфікованих коронавірусом у найбільш популярних для поїздок регіонах і країнах світу.

Виконавча директорка Асоціації Гостинності Анна Романова переконана, що після відновлення транспортного сполучення і відкриття кордонів, туристичні поїздки відновляться, але відпочинок буде інакшим, ніж у докарантинний період.

Туристичний сектор Європейського союзу через пандемію коронавірусу, втрачає 1 мільярд євро щомісяця. Міністри туризму країн ЄС домовилися створити єдиний документ з умовною назвою «COVID-паспорт», що буде виконувати функцію сертифіката безпеки.

PARK3020

Скульптура «Вухо» Олексія Золотарьова відсилає до хрестоматійної теми, яка знайшла втілення у творах Сальвадора Далі, Ієроніма Босха, Ван Гога. Художник акцентує увагу на важливості прислухатися до світу, який перебуває на стадії фізичної війни, емоційного вибуху, безжального поглинання. Як важливо виокремлювати для себе головне та усвідомлювати справжні цінності. Скульптура, яка зародилася з невдалого селфі, втілиться у парку в восьмиметрову металеву конструкцію серед неймовірного краєвиду й інших робіт сучасних художників.

Опубліковано PARK3020 Пʼятниця, 21 серпня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , ,