Перформанс “Ріжу інформаційні пута Московії” пройшов у Львові (ВІДЕО)

Новини 11 Травня, 2018 554
Перформанс "Ріжу інформаційні пута Московії"

Перформанс "Ріжу інформаційні пута Московії"

Сьогодні, 11 травня, о 15 годині на площі Ринок у Львові пройшов мистецький захід під назвою “Ріжу інформаційні пута Московії”.

Учасники перформансу показали символічний танцювальний перформанс, в якому вони ніби то були під впливом московських масмедіа в образі телебачення, радіо, інтернет-видань та соціальних мереж. Танець символічно уособлював пропаганду та дезінформацію від російського агресора. Відтак, учасники Громадського Руху Інформаційного Захисту України символічно порвали інформаційні зв’язки з кремлівськими фейками.

Перформанс "Ріжу інформаційні пута Московії"

Перформанс “Ріжу інформаційні пута Московії”

Захід мав на меті привернути увагу суспільства до гібридної інформаційної війни, яку агресивно веде Росія про України та закликати українців не потрапляти на гачок російської пропаганди, а відстоювати національні інтереси держави. Ініціатором мистецького перформансу був новостворений Громадський Рух Інформаційного Захисту України.

Софія Федина

Софія Федина

“Сьогодні одна з наших акцій щоби привернути увагу до того, на скільки московська пропаганда, московська дезінформація та фейки в’їдаються в нашу свідомість, в наскільки вони впливають на те, чи зможемо ми перемогти у цьому бою за нашу Україну. Громадський Рух Інформаційного захисту України був нещодавно створений зокрема за ініціативи Михайла Косіва, Юрія Винничука і багатьох інших людей, яких ми вважаємо совістю нашої нації, тих, які багато десятиліть поспіль виборювали Україну. Сьогодні до нашого Руху ми запрошуємо абсолютно усіх небайдужих, хто готовий прямо чи опосередковано своїми діями боротися з інформаційною агресією, яка є у нашому просторі, – сказала активістка Громадського Руху Інформаційного Захисту України Софія Федина після завершення перформансу.

Опісля мистецької частини в бібліотеці на Ринку відбулося засідання Громадського Руху Інформаційного Захисту, де до Руху приєдналися активісти з усієї Львівщини.

Коментарі

Позначки: , , ,