Перевізники Львівської області виїхали на пікет (ФОТО)

Новини 05 Червня, 2020 12 604

Фото: ФБ/Святослав Товстига

Акція проходить біля Львівської ОДА

Під Львівську ОДА сьогодні, 5 червня,  приїхали перевізники на акцію протесту. Рух по вулиці Винниченка (біля ОДА та обласної ради) перекрито, можливі затори в центральній частині міста.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ засновник ГО “За якісний транспорт” Святослав Товстига.

Як зазначається, акція проходить під гаслом: «Дайте возити людей!».

Як інформує Товстига, шість тисяч робітників автотранспортних підприємств Львівщини делегували своїх представників для мирного пікету Львівської обласної держадміністрації.

“Люди уже котрий місяць на карантині, уже втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси. Лише у районі Стрийського автовокзалу у Львові щодня курсує приблизно півсотні «лівих» рейсів. Чи можуть там заразитися люди, запитання риторичне. Зайве й казати, що податків із таких «бусів» держава і близько не бачить, на відміну від легальних перевізників регіону.

Представники профспілок автотранспорту Львівщини натомість побоюються, що галузь може опинитися на грані виживання через різкий брак робочої сили. Адже досвідчені шофери змушені шукати собі іншу роботу, а відтак цінні кадри покидають підприємства. Чим це загрожує – бачимо на прикладі невігласа, який виштовхав бабцю із салону автобуса. До речі, перевізники рішуче засуджують дії таких «водіїв».  У профспілках автотранспортних підприємств також зазначають: водіїв автобусів позбавили конституційного права на працю, а пасажирів – конституційного права на свободу пересування. Чимало шоферів уже зазначають: чули навіть погрози від людей, які озлоблені й звинувачують перевізників у тому, що транспорт не курсує”, – зазначається у дописі.

Тому працівники автотранспортних підприємств пікетують комісію з надзвичайних ситуацій.

Вимоги:

Дозволити роботу транспорту, гарантувати водіям право на працю, а пасажирам – свободу пересування,

Ввести представника транспортників регіону до складу обласної комісії з надзвичайних ситуацій, рішення про транспорт не приймати без перевізників,

Нарешті «побачити» небезпечну роботу нелегалів-перевізників, які не тільки не гарантують безпеку перевезень і сплату податків, а й криміналізують ринок транспорту, що і показала стрілянина в Броварах.

Коментарі

Позначки: , ,