Переслідуваннями Порошенка хочуть залякати всіх, – Парубій

Новини 17 Червня, 2020 625

Переслідуваннями п’ятого президента України та лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка влада хоче залякати всіх проукраїнськи налаштованих людей.

Таку думку в ток-шоу “Ехо України” висловив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Андрій Парубій, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.

“Сьогодні для будь-якої людини, яка має здоровий глузд, зрозуміло, що переслідування Порошенка – це переслідування всіх проукраїнських опозиційних сил. Вони вибирають людину, яка має найбільший авторитет, яка має найбільшу популярність, і на її прикладі хочуть залякати інших: от ми по ньому б’ємо, а якщо ти піднімеш голову – то будемо ще більше бити. І направду це ж ціла мережа йде судових переслідувань по різних людях: і Чорновол, і Федина, і Стерненко, і по справі Шеремета. І всі ці переслідування – це одна загальна система. Ви зверніть увагу – немає жодного переслідування тих, хто був по другу сторону барикад. Навпаки, “беркутівців”, які нас на Майдані вбивали, їх повертають в Росію, їх віддають Росії. А переслідують Майдан, переслідують Україну. І Порошенко для них дуже знакова ціль, на прикладі якого вони хочуть всіх залякати”, – сказав Парубій.

 

Коментарі

Позначки: ,