Переможцем гри «Сокіл» («Джура») стала команда із Пустомит

Новини 22 Червня, 2021 16

На Львівщині переможцем гри «Сокіл» («Джура») стала команда із Пустомит, фото ЛОДА

На Сколівщині завершився обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пише “Четверта студія”.

Перше місце серед 24 команд виборов рій імені Назара Пеприка із Пустомитівської територіальної громади. Призові місця також здобули “Леви” із Франківського району Львова та рій “Легіон” із Гниздичівської ТГ.

Обласний етап гри тривав упродовж 14 – 18 червня на турбазі «Карпати». П’ять днів вишколу зібрали в наметовому таборі більше двох сотень юних патріотів з різних куточків області. Школярі, доводячи свою кмітливість, спритність та хоробрість, наполегливо й завзято проходили випробування. Програма була різноманітною та насиченою, включала демонстрацію фізичних, інтелектуальних, моральних навиків, передбачала розважальну та відпочинкову складову, в межах якої відбувся концерт військової пісні та дискотека в українському стилі.

Цьогорічну теренову гру “Сокіл” (“Джура”) присвятили 400-річчю Хотинської битви. Переможці обласного етапу представлять Львівщину на Всеукраїнському етапі гри, що відбудеться у Хотині за кілька тижнів.

 

Коментарі

Позначки: ,