Педагоги мають бути першими, хто популяризує вакцинацію, – Собко

Новини 23 Вересня, 2021 347

У Львівській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. Фото із сайту Львівської ОДА

Більшість шкіл області не дотримали вимог постанови Кабміну № 1236 щодо необхідності  вакцинації 80% персоналу для продовження офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки. Педагоги, які після медиків, є лідерами думки, повинні бути першими, хто популяризує та підтримує вакцинацію. Натомість, вже з четверга через низькі показники вакцинації освітян, більше 85% закладів освіти області припиняють роботу.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Водночас, як зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, кількість хворих на ковід, які госпіталізовані до лікарень, складає 1300 осіб, з яких понад 90% не вакциновані, що свідчить про більший ризик захворіти, якщо людина нещеплена.

«Усі ми особисто відповідальні за стан вакцинації. І те, що одні діти підуть до школи, а інші не навчатимуться навіть дистанційно, – відповідальність, першочергово, колективу та директорів шкіл, керівників відповідних відділів освіти та голів територіальних громад. Звертаю увагу, що мова йде не лише про школи, а й про усі інші заклади освіти – університети, коледжі тощо», – наголосив Іван Собко.

Він також додав, що протягом кількох місяців «ковідного» затишшя влітку, неодноразово наголошувалося на необхідності пройти вакцинацію до початку нової хвилі захворюваності.

«Якщо педагоги не усвідомлюють важливості вакцинації для продовження звичного режиму роботи закладів освіти та максимально швидкого повернення до життя без карантину, то тепер повноцінно навчальний процес триватиме лише у частині цих закладів», – зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, у зв’язку із запровадженням на всій території України та на Львівщині, зокрема, «жовтого» рівня епіднебезпеки, усі заклади освіти, де менше 80% персоналу не вакциновані хоча б однією дозою вакцини, припиняють роботу.

Коментарі

Позначки: , ,