Партію Зеленського у Львові підтримує мізерна кількість виборців, – соціологія

Новини 14 Вересня, 2020 1 606

Фото: DailyLviv

Політичну партію «Слуга народу» на місцевих виборах Львові готові підтримати 1,3% львів’ян.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє DailyLviv.

– Це – мізерне число, навіть свого часу Партія Регіонів мала вищий рейтинг, – розповів Петро Жук, керівник Центру з інформаційних проблем територій. – Симпатиками діючої партії у Львові, які входять у це число, є переважно пенсіонери, які ще мають сподівання, що вада покращить їхнє життя, пише .

Найбільшу підтримку жителі Львова висловлюють ПП «Європейська Солідарність» – 26,8%.

– Враховуючи, що люди вважають цю політичну силу опозиційною, це мале число, адже традиційно у Львові опозиційна до влади політична сила має близько 50% підтримки. Це свідчить про те, що нині жителі міста не бачать єдиної політичної сили чи лідера, довкола якого можуть консолідуватися.

Серед місцевих партій лідирує «Самопоміч» – 13,6.

Партія «Голос» має підтримку 7,3% львів’ян, ВО «Батьківщина» – 6,7%, ВО «Свобода» – 6,5%, Українська Галицька партія» – 4,2%. Відразу 4 політичні сили мають на сьогодні рейтинг 0,5% підтримки: «Варта», «Сила і честь», «Громадянська позиція», «За майбутнє».

Цю інформацію озвучили у Львівському пресклубі на презентації дослідження «Соціально-психологічний стан Львова напередодні старту виборчої кампанії до місцевих органів самоврядування».

 

Коментарі

Позначки: , ,