Освітяни та медики Львівщини виступили на захист Петра Порошенка (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 14 Січня, 2022 277
Освітяни та медики Львівщини виступили на захист Петра Порошенка

Освітяни та медики Львівщини виступили на захист Петра Порошенка

Освітяни і медики Львівщини виступили проти політичних переслідувань опозиції, зокрема її лідера Петра Порошенка. Разом з усіма небайдужими вони поїдуть до Києва зустрічати п’ятого Президента України, який повернеться з-за кордону.

Як повідомляє кореспондент “Четвертої студії”, свою позицію освітяни та медики вислови під час прес-конференції у Львові.

У той час, як медики вже понад 2 роки стоять на передовій у боротьбі з Ковідом, щодня зустрічаються з небезпечною недугою, влада Зелененського не спромоглася навіть виплатити їм обіцяних надбавок до зарплати. Провальною була інформаційна кампанія по вакцинації, а кисневі концентратори пацієнти часто шукали самостійно, бо влада не забезпечила ними лікарні.

“Гідне забезпечення умов праці, гідна заробітна плата медикам – це пріоритет цивілізованих демократичних країн. На жаль, Зеленський не продовжив ті реформи, які розпочав Петро Порошенко”, – заявила Людмила Гера.

Питання забезпечення медицини – це пріоритет європейської країни.

“Ми їдемо 17 січня в Київ, щоб відстояти право на життя в демократичній державі. Ми проти переслідувань. Ми приїдемо і вголос скажемо, про ті проблеми, які нині є в медицині та освіті”, – Анатолій Матківський.

Освітяни теж не дочекалися обіцяних 4-ох тисяч доларів від Зеленського. Передиворчі обіцянки Президента, так і залишилися обіцянками. Освітня галузь, через постійний брак фінансування втрачає молодих науковців, які їдуть працювати закордон. А за кілька років , ще й пожинатимемо плоди дистанційного навчання і неналежної його підготовки.

“Ми живемо в час гібридної війни і зараз маємо боротися з агресором, а не розколювати суспільства! Нам треба вчитися на власній історії”, – Ольга Ігнатенко.

Контроль інформаційного поля і свободи слова – це урок назад і повернеться до часів Януковича.

“В нас єдиний ворог – це Росія, а політичні переслідування опозиції нині тільки на руку Кремлю”, – заявила Звенислава Мамчур.

” Ми їдемо в Київ 17 січня – не просто зустріти Петра Порошенка , ми їдемо, щоб виступити проти політичних переслідувань!”, – заявили освітяни і медики, – Ми повинні бути у столиці, щоб відстояти наше право на вільну і демократичну державу. Ми не дозволимо Зеленському зробити в Україні “маленьку Росію.

Переслідування патріотів і опозиції – частина плану Зеленського з побудови в Україні авторитарного режиму на зразок Білорусі та Росії. Влада вже хоче перенести вибори до ВРУ на 2023 рік, повернути корумповану мажоритарку і голосування через Інтернет.

Зеленський пішов шляхом Януковича і розпочав наступ на свободу слова – тиск на опозиційні канали («Прямий» та інші), рейдерське захоплення парламентського каналу Рада, який тепер працює для “Слуг”, законопроєкт по ліквідацію Суспільного.

Сьогодні вже йдеться не про захист Порошенка, а про захист демократії в Україні. І це має стати спільною справою опозиційних сил і громадянського суспільства. Тому так важливо усім показати нашу єдність у Києві 17-го січня”.

Коментарі

Позначки: , , , ,