OMUT та YATSUTA представили запальний трек про кохання — «ПСИХ»

Новини 23 Березня, 2024 24

Така провокативна назва пісні обрана не випадково. Так YATSUTA у пісні звертається до OMUT через шалені почуття між ними

Талановитий композитор OMUT та ніжна співачка YATSUTA представляють третій спільний трек. І знову цей дует співає про неймовірне почуття – кохання. 

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу виконавців.

Запальна пісня «ПСИХ» розповідає про стосунки хлопця і дівчини. YATSUTA і OMUT діляться зі слухачем прекрасними моментами, які переживають закохані і навіть їхніми секретами. 

Така провокативна назва пісні обрана не випадково. Так YATSUTA у пісні звертається до OMUT через шалені почуття між ними. 

“Я покладу весь світ до твоїх ніг. І все віддам тобі я точно знаю. В твоїх очах я бачу вогні. Ніколи хай вони не згасають. А ти то самий псих один з усіх”,  —  співають вони один одному.

Кліп співаків на пісню «ПСИХ» вийшов теплим і зворушливим. Протягом відео YATSUTA і OMUT співали, балувалися та насолоджувалися часом один з одним, демонструючи справжню ідилію, до якої прагне кожна пара. 

Автор пісні — Дмитро Сисоєв, який створив хіти для багатьох виконавців, зокрема Ані Трінчер, Олі Полякової, Ivan Navi та інших. 

Як завжди, енергійні, позитивні та глибокі YATSUTA та OMUT налаштують вас на хвилю весняного кохання.

Коментарі

Позначки: ,