Олігархи готують заміну Зеленському

Новини 11 Листопада, 2021 402

Фото: ФБ/Володимир Зеленський

Відомий політолог назвав прізвище нового фаворита мільярдерів

Ексспікера Ради представлять українському народу як «Зеленського без шкідливих звичок», – вважає Золотарьов

Український політолог Андрій Золотарьов розповів, що олігархи готують заміну президенту Володимиру Зеленському на тлі провалів його політики.

Про це Золотарьов розповів в інтерв’ю російським ЗМІ, пише Четверта студія з посиланням на Главком.

Як альтернатива, за словами експерта, було обрано кандидатуру в особі ексспікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Фахівець зазначив, що, згідно з недавніми даними соцопитування, Зеленський вперше за два роки свого президентства став лідером антирейтингу серед українських політиків, зумівши випередити навіть ексглаву держави Петра Порошенка.

Золотарьов вважає, що опитування було фіктивним і було організоване спеціально для того, щоб за підсумком вийшов цей результат, проте заявив, що для чинного глави держави і без цього позначився негативний тренд.

«Як альтернатива намагаються зараз рухати Дмитра Разумкова. Але Разумкову треба спочатку ще сформувати депутатську групу. Я думаю, тут олігархічний кооператив йому допоможе, там позначилися вже батьки-утримувачі цього проєкту», – наголосив політолог.

На його думку, ексспікера Ради представлять українському народу як «Зеленського без шкідливих звичок». Його завданням, як вважає Золотарьов, буде виконання передвиборчих обіцянок Зеленського. Тож низка експертів припускають, що нині готується плавний трансфер влади від Зеленського до Разумкова, підсумував експерт.

Коментарі

Позначки: ,