Олеськів обіцяє створити робочу групу щодо самокатів у Львові (ВІДЕО)

Новини 15 Травня, 2021 1 528

Патрульна поліція наразі просить дотримуватися безпечної швидкості, дистанції, інтервалу і слідкувати за дорожньою ситуацією

Поки цього закону не прийняли, користувачам у Львові доводиться дотримуватися елементарних правил дорожнього руху.

Про це повідомив Tvoemisto.tv начальник управління транспорту та інфраструктури у Львові Орест Олеськів, пише Четверта студія.

Він каже, що поки електротранспорт не має якогось визначеного статусу, то потрібно сприймати його як велосипед.

«Ми хочемо створити робочу групу, яка створить документи і дозволить врегулювати питання з електротранспортом. Зараз ми не можемо впливати на користувачів, які самі купили собі електротранспорт, однак потрібно вирішити питання з прокатними сервісами», – каже Орест Олеськів.

Проблема з електротранспортом в тому, що часто люди їх залишають просто на проїжджій частині чи посеред тротуару. Крім того, ними користуються неповнолітні особи.

За словами Ореста Олеськіва, робоча група має сформувати правила роботи приватних сервісів у Львові. Результатом їхньої роботи мають бути добре врегульовані відносини міста, приватних компаній та користувачів, а також напрацьовані правила роботи сервісів прокату електротранспорту.

«Це буде рішення виконкому і, можливо, проєкт меморандуму, який мають підписати усі сервіси, що хочуть працювати у Львові. Згідно з цим документом, можна буде штрафувати тих, хто їздитиме не за правилами», – розповідає Орест Олеськів.

Патрульна поліція наразі просить дотримуватися безпечної швидкості, дистанції, інтервалу і слідкувати за дорожньою ситуацією, каже Tvoemisto.tv представник патрульної поліції Львівщини Андрій Лоштин.

«Поки на законодавчому рівні ще нічого не врегульовано, тому патрульна поліція просить дотримуватися безпечної швидкості, дистанції, інтервалу і слідкувати за дорожньою ситуацією», – каже Андрій Лоштин.

Наразі користувачі електротранспорту, які наїхали на пішохода чи наїхали одне на одного на цьому транспорті, не можуть бути покарані, бо немає закріплених законом правил.

Зараз користувачам електротранспорту радять користуватися інфраструктурою велодоріжок і не виїжджати на тротуари. Якщо ж спеціально відведених місць для велосипедів немає, то потрібно користуватися краєм проїжджої частини.

У Львові наразі є 4 компанії з прокату електросамокатів. Середня ціна для розблокування – 10 гривень, а кожна додаткова хвилина коштує близько 2-х гривень.

Коментарі

Позначки: , ,