Новим очільником Сокальської РДА може стати колишній гендиректор ДП «Львіввугілля»

Новини 04 Березня, 2019 197

Фото: nadbugom.in.ua

Голова Львівської ОДА Синютка пропонує зробити головою Сокальської РДА Андрія Дяченка.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням, щоб уряд клопотав перед Президентом України про призначення Андрія Дяченка головою Сокальської районної державної адміністрації.

Тепер, за кілька тижнів до президентських виборів, новим очільником Сокальської райдержадміністрації має шанс стати колишній генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко, інформує nadbugom.in.ua.

На цій посаді він пропрацював рівно рік: з серпня 2016 по серпень 2017 року. І після звільнення досі ніде не працює.

Андрій Павлович Дяченко навчався у Червоноградському гірничому технікумі та Дніпропетровському гірничому інституті. Пройшов шлях від гірничого майстра до генерального директора ДП «Львіввугілля». За 35 років трудового стажу працював на посадах державного дільничого гірничо-технічного інспектора, гірничого майстра, начальника дільниці шахти, головного інженера та директора шахти, заступником гендиректора ДП «Львіввугілля».

У декларації за 2018 рік А.Дяченко вказав, що його доходи складаються з пенсії (168 607 грн.), страхових виплат (119 967 грн.) та процентів (1816 грн.). Його дружина Оксана за основним місцем праці (ВП шахта «Межирічанська») отримала 200 960 грн. заробітної платні. На банківському рахунку пан Дяченко зберігає 141 104 грн. Сім’я потенційного голови Сокальської РДА володіє земельною ділянкою та житловим будинком в Червонограді, а також земельною ділянкою та недобудованим будинком в Татарові (Яремче). У них також є два авто: ВАЗ-2101 та «Mitsubishi Pajerо».

 

Коментарі

Позначки: , , ,