Новий Розділ без опалення й електрики, водопостачання - під загрозою, – "Нафтогаз" - Четверта студія

Новий Розділ без опалення й електрики, водопостачання – під загрозою, – “Нафтогаз”

Новини 17 листопада, 2019 57

Гончарук приїхав у Новий Розділ. Фото Тарас Подвірний

“Нафтогаз України” заявляє про критичну ситуацію в місті Новий Розділ на Львівщині: опалення немає, цілі райони міста без електрики, також під загрозою постачання води в один з районів. Про це йдеться у повідомленні “Нафтогазу” у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Ситуація на підприємстві і в місті критична. Люди досі без опалення, через надмірне навантаження на мережі електрики позбавлені цілі райони. Під загрозою постачання води в один з районів міста”, – йдеться у повідомленні.

“Нафтогаз” запрошує працівників Новороздільської ТЕЦ, а також працівників, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем з травня цього року, на зустріч у понеділок, 18 листопада.

У повідомленні йдеться, що найнята компанією поліція охорони має забезпечити доступ на цю зустріч працівників ТЕЦ – і чинних, і тих, хто нещодавно звільнився через невиплату зарплати.

“Наразі ми працюємо не тільки над тим, щоб максимально швидко перевірити технічний стан інфраструктури і запустити ТЕЦ Нового Роздолу і Новояворівська, а й над тим, щоб повернути спеціалістів.

Адже люди не отримували зарплати від минулого управителя Гарант Енерго М протягом 5 місяців. Ми розуміємо, що частина людей вимушено звільнилася, щоб отримати право на допомогу від держави і хоч якось годувати свої родини.

Ці люди отримають право повернутися, про що ми завтра і поговоримо. Перша задача – забезпечити наявність спеціалістів для підготовки обладнання та мереж до запуску”, – зазначається у повідомленні.

Запрошуємо працівників Новороздільської ТЕЦ, а також працівників, які звільнились через невиплату заробітної плати…

Опубліковано Нафтогаз України – Naftogaz Неділя, 17 листопада 2019 р.

Коментарі

Позначки: , , , ,