Новопризначений голова Сколівської РДА Львівщини приступив до виконання обов’язків

Новини 30 Серпня, 2018 107

Фото: Сколівської РДА

Богдан Янко наголосив на готовності до конструктивної співпраці з місцевим самоврядуванням

30 серпня приступив до виконання своїх обов’язків   новопризначений голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Ярославович Янко.

Про це повідомили у Сколівській РДА.

Богдан Янко призначений головою Сколівської райдержадміністрації  відповідно до розпорядження Президента України від 28 серпня 2018 року №128/2018-рп. Представляючи активу Сколівщини новопризначеного голову, керівник апарату облдержадміністрації  Маріанна Вільшинська закликала  керівництво  та актив Сколівщини до спільної  командної праці на благо району.

Як зазначається у повідомленні, звертаючись до присутніх, Богдан Янко наголосив  на відкритості та готовності до конструктивної та  результативної співпраці з  місцевим самоврядуванням,  установами  й організаціями, активом   району, зазначивши: «Тільки в єдності – наша сила».

Фото: Сколівської РДА

Голова районної ради Микола Романишин подякував за конструктивну працю першому заступнику голови райдержадміністрації Ярославу Лепісевичу  та побажав  результативної роботи та співпраці   новопризначеному  голові райдержадміністрації, вручивши йому Стратегію розвитку Сколівського району.

Коментарі

Позначки: , ,