Не торгуйте та не купуйте з рук – у Львові поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з вуличними торговцями

Новини 05 Серпня, 2020 860

Не торгуйте та не купуйте з рук – у Львові поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з вуличними торговцями

Правоохоронці нагадують, що за торгівлю у невстановлених місцях передбачена адміністративна відповідальність –  штраф до п’ятнадцяти неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Четверта студія.

Сьогодні, 5 серпня, відбувся спільний рейд за участю працівників сектору превенції Франківського відділу поліції, представників Франківської районної адміністрації, працівників  Держпродспоживслужби та ЛКП “Муніципальна варта” з метою виявлення та недопущення фактів вуличної торгівлі. Зокрема, були перевірені вулиці, прилеглі  до ринку “Привокзальний”.

Правоохоронці провели роз’яснювальну роботу з вуличними торговцями, які реалізовували свою продукцію у невстановлених для цього місцях. Зокрема, їх було скеровано  на ринок “Привокзальний” та на інші ринки міста для подальшої реалізації продукції.

Поліцейські також  нагадали вуличним торговцям, що за таке правопорушення передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання –  накладання штрафу до п’ятнадцяти неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Правоохоронці нагадують, що торгівля товарами або продуктами харчування дозволена лише у спеціально відведених місцях, і закликають продавців не торгувати з рук та у несанкціонованих місцях.

Також поліцейські звертаються до громадян з проханням не підтримувати вуличну торгівлю з рук. Купуйте товари, а особливо  продукти харчування, лише у спеціалізованих місцях, де вони проходять належну санітарну перевірку.

Коментарі

Позначки: , ,