Національний форум єдності: проукраїнські сили співпрацюватимуть на одній платформі

Новини 08 Лютого, 2022 89

Національний форум єдності: проукраїнські сили співпрацюватимуть на одній платформі

Національний форум єдності має стати платформою консолідації усіх патріотичних політсил навколо захисту країни та спільні дії в умовах загрози збройної агресії. Цю ідею запропонувала партія «УДАР Віталія Кличка» на 25 з’їзді, де були присутні лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик, Сергій Соболєв з партії «Батьківщина», а також відомі медійники й журналісти, зокрема Юрій Бутусов та Сергія Поярков.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу УДАРу.

Форум стане основою для напрацювання стратегії переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Ми свідомі того, що через військову небезпеку Україні будуть нав’язувати різні угоди та «формули». Але у цих «формулах» Україна має бути «сталою», а не «змінною». Тому Форум має дійти згоди щодо меж можливих компромісів, а також «червоних ліній», які не можна перетинати, навіть під загрозою війни. Вірити Росії в частині виконання Мінських угод – це дурити самих себе. Україна вже одного разу повірила і підписала Будапештський меморандум, який мав стати символом єдності, а став символом зради з боку Росії. Те ж стосується і мінських домовленостей. Москва розтоптала Мінські угоди своїми діями на Донбасі. Йти у цих умовах на виконання політичної частини угод, означає для України – підписати вирок українській державності та поставити хрест на розвитку», – наголосив Кличко.

Ключові завдання форуму – це захист країни та пошук інструментів, які зроблять економіку країни стійкішою:

«Будемо єдиними та сильними всередині країни – будемо сильними ззовні! Тому партія «УДАР» пропонує скликати Національний форум єдності України. Цей Форум має стати платформою єднання держави. Його мета – продемонструвати і суспільству, і всьому світу консолідацію усіх здорових політичних сил навколо захисту країни. Існують проблеми українців, які треба вирішувати разом. Сьогодні свій заклик до консолідації дій я адресую усім, від кого залежить доля країни. Пропоную скликати Національний форум єдності України і узгодити першочергові кроки, які підсилять державу, зроблять економіку більш стійкою, а українців більш захищеними. Боротися треба не один проти одного, а за Україну», – наголосив Віталій Кличко.

Національний форум єдності стане основою для розробки стратегії переговорів щодо деокупації Криму, деескалації конфлікту на Донбасі та напрацювання єдиного голосу країни на міжнародній дипломатичній арені.

Коментарі

Позначки: , , , ,