Наша пісня гарна й нова: Нардеп вимагає від Шмигаля інформації щодо можливої передачі у концесію аеропорту «Львів» (ВІДЕО)

Новини 03 Березня, 2021 303
Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Напередодні керівництво ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» отримало лист від Міністерства інфраструктури України щодо вивчення ситуації про можливу зміну форми власності – з державного підприємства на акціонерне товариство.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді України повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу партії “Батьківщина”.

За словами політика, питання концесії львівського аеропорту порушується вже чимало років, але силами колективу, профспілок, місцевої влади, небайдужих політиків цей процес вдавалося зупинити.

«Трудовий колектив аеропорту показує результати вдалого господарювання, постійний розвиток і, навіть попри обмеження карантину, працює над відкриттям нових напрямків та готовий надати  план розвитку державного підприємства. Тому немає сенсу передавати його в концесію, адже концесійний договір визначає взаємовідносини партнерів на довгий період та є великим за обсягом документом, у якому, теоретично, мають бути максимально враховані усі можливі варіанти розвитку відносин», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Нардеп вимагає у Кабміну надати інформацію щодо можливої передачі у концесію Міжнародного аеропорту «Львів» та дорожню карту з розвитку цього стратегічного об’єкта.

На своїй сторінці у Фейсбуці Цимбалюк уточнив, що 26 лютого 2021 року під час зустрічі народних депутатів України з представниками місцевої влади у Львові з’ясувалося, що керівництво аеропорту «Львів» імені Данила Галицького отримало лист від Міністерства інфраструктури України про вивчення ситуації з можливою зміною форми власності з «державного» на «акціонерне» товариство.

“Минулого року спільно з народними депутатами групи «Львівщина» вдалося відкликати ідею влади передачі в концесію львівського аеропорту. Цього року ситуація повторюється”, – нагадує народний депутат.

Цимбалюк також відзначає, що про концесію державних підприємств в українській владі говорять багато, зокрема питання щодо львівського аеропорту піднімається вже чимало років, але силами колективу, профспілок, місцевої влади, небайдужих політиків цей процес вдавалося зупинити. “Вірю, що так буде і в майбутньому!”, – підсумовує нардеп.

Коментарі

Позначки: ,