Нардепи від Львівщини вимагають від Зеленського відмежуватись від ініціатив Єрмака

Новини 18 Березня, 2020 420

Нардепи від Львівщини вимагають від Зеленського відмежуватись від ініціатив Єрмака

Звернення не підписав жоден нардеп від партії “Слуга народу”

Народні депутати від Львівщини оприлюднили відкриту заяву щодо рішення ТКГ про створення Консультативної ради (робочої групи).

Про це у Фейсбуці повідомив нардеп від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“25 березня Україна може зробити фатальну помилку – визнати легітимність російських маріонеток на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганських областей. У цей день заплановано підписання документу щодо утворення Консультативної ради з представників України та тимчасово окупованих територіях.

Якщо українська сторона піде на цей крок, то це зруйнує політику санкцій проти Росії як агресора. Сама Російська Федерація перетвориться з агресора, яким вона є, на посередника у врегулюванні «внутрішньоукраїнської» кризи. Станеться те, чого Путін без успіху добивався минулих 5 років.

Крім того, можлива легалізація маріонеток Росії може призвести до непрогнозованих внутрішньополітичних наслідків, спровокувати глибоку політичну кризу та суспільне протистояння, наслідки якого будуть тяжкими для держави. Цього можна уникнути лише повернувши переговорний процес у правове русло.

Ми, народні депутати України, члени міжфракційного об’єднання «Львівщина», вимагаємо від Президента України публічно відмежуватись від подібної ініціативи та відкликати підписи керівника свого Офісу Андрія Єрмака та представника України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леоніда Кучми під документом про погодження ініціативи щодо створення Консультативної Ради. Вимагаємо усунути А. Єрмака від переговорного процесу в ТКГ, ініціювати службове розслідування щодо перевірки глави ОПУ на предмет ознак державної зради, а також на час розслідування відсторонити Єрмака А. Є. від займаної посади.

Вимагаємо від Президента України Володимира Зеленського аби всі подальші дії делегації України на переговорах з Росією узгоджуватись та погоджувались у Верховній Раді України як органу, який уповноважений виголошувати думку українського народу”, – йдеться у заяві.

Всього заяву підписали 27 народних депутатів. Ніхто із партії “Слуга народу” заяву не підписав.

Батенко Тарас Іванович
Бакунець Павло Андрійович
Бондар Михайло Леонтійович
Величкович Микола Романович
Васильченко Галина Іванівна
Дубневич Ярослав Васильович
Кіт Андрій Богданович
Княжицький Микола Леонідович
Кубів Степан Іванович
Лозинський Роман Михайлович
Лопушанський Андрій Ярославович
Парубій Андрій Володимирович
Піпа Наталія Романівна
Рущишин Ярослав Іванович
Синютка Олег Михайлович
Федина Софія Романівна
Цимбалюк Михайло Михайлович
Юрчишин Ярослав Романович

Заява народних депутатів від Львівщинищодо рішення ТКГ про створення Консультативної ради (робочої групи)25 березня…

Опубліковано Олегом Синюткою Середа, 18 березня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,