Нардепу Добкіну подобаються поляки і він готовий віддати їм львівські замки

Новини Ольга Корнієнко 05 Червня, 2018 58

Фото Підгорецький замок. Джерело: Karpaty.life

Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін, у разі приходу до влади, пообіцяв передати Польщі два замки, які знаходяться на території Львівщини.

Про це Михайло Добкін написав на своїй сторінці у Facebook.

«Прийду до влади, передам полякам Олеський та Підгорецький замки. Все одно їх «вбивають» у Львівській області. Чи не стежать і не містять, як слід. Але ж там народилися кілька поколінь польських королів. Там кожен сантиметр історією дихає. Складною, кривавою, не завжди справедливою, але все-таки історією. Нашої з ними історією.
Нехай хоч королівські нащадки все відновлять і збережуть в своїх родових гніздах. Як і належить зберігати свою історію»,  – написав Добкін.

Разом з тим, він зазначив, що він проти передачі землі під цими замками, «навіть нащадкам королів».

«З повагою ставлюся до Республіки Польща. Ну подобаються мені поляки. Ще з часів Євро-2012 подобаються. Під час підготовки до чемпіонату, відразу повели себе, як справжні наші друзі. Допомагали, як могли нам. Горою стояли за нас в спірних питаннях. Поляки такі ж, як і ми, тільки успішніше. Набагато успішніше. Вони свою Польщу в рази більше люблять і бережуть, ніж наші, разом взяті патріоти», – зазначає у своєму дописі в соцмережі нардеп.

 

Коментарі

Позначки: ,