Напівфабрикати: різновиди та користь для сучасного господарства

Новини 22 Лютого, 2024 35

Термін “напівфабрикати” означає продукти харчування, які майже готові до вживання, але потребують додаткової обробки

Темпи сучасного життя неспокійні, і час для приготування страв стає все дорожчим. Саме тому, напівфабрикати від АТБ – це невід’ємна частина багатьох домогосподарств, що допомагає економити дорогоцінний час.

Але що, справді, таке напівфабрикати?

Це продукти, які пройшли попередню обробку, таку як порціонне розфасування, видалення непотрібних елементів, та часткова теплова обробка.

Напівфабрикати готові до подальшої термічної обробки, і саме через це вони користуються популярністю не лише у закладах громадського харчування, але й на кожній домашній кухні.

Сучасні технології заморожування дозволяють зберегти поживні речовини у продуктах, однак важливо враховувати сумлінність виробника. Від прагнення зекономити може залежати якість продукту, тому важливо вибирати тільки якісні напівфабрикати для своєї сім’ї.

Категорії напівфабрикатів

Термін “напівфабрикати” означає продукти харчування, які майже готові до вживання, але потребують додаткової обробки. Деякі з них вимагають теплової обробки, наприклад, попередньо заморожені котлети, вареники та пельмені.

Ці напівфабрикати можна поділити на кілька груп.

  1. Заморожені ягоди та овочі: Це одні з найкорисніших продуктів, оскільки зберігають максимум вітамінів під час заморожування. Вони не містять консервантів і харчових добавок і не вимагають спеціальної теплової обробки перед вживанням.
  2. Заморожені суміші: Такі суміші, як мексиканські або гавайські, містять різні крупи та овочі і не потребують великої кількості обробки.
  3. Напівфабрикати з м’яса: Сюди входять заморожені пельмені, котлети та тефтелі. Корисність цих продуктів залежить від їх складу та способу приготування.
  4. Продукти швидкого приготування: Наприклад, локшина, мають велику кількість консервантів, ароматизаторів і рослинних олій. Цей вид напівфабрикатів відноситься до швидкозасвоюваних продуктів, що може призводити до швидкого відчуття голоду через короткий проміжок часу.

При виборі напівфабрикатів важливо ретельно перевіряти їх склад та якість для забезпечення безпеки вашого організму. В інтернет-магазині АТБ www.atbmarket.com ви знайдете різноманітні варіанти смачних та безпечних напівфабрикатів, які стануть справжньою окрасою вашого столу.

 

Коментарі

Позначки: