На Золочівщині відбулася зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених

Новини 16 Вересня, 2023 64

Організували захід за сприяння Координаційного центру при ЛОВА. Такі зустрічі Львівська ОВА проводить з минулого місяця у різних районах

На Золочівщині відбулася зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Організували захід за сприяння Координаційного центру при ЛОВА. Такі зустрічі Львівська ОВА проводить з минулого місяця у різних районах. 

Так, у серпні відбулось 6 зустрічей під час яких учасники отримали юридичні роз’яснення щодо своїх питань та можливість поспілкуватися з представниками ТЦК та СП, міграційної служби, Пенсійного фонду, управлінь соцзахисту, поліції, Офісу підтримки родин військовослужбовців, регіонального штабу з питань поводження з військовополоненими.

Черговий захід організували на Золочівщині 14 вересня. Серед питань, які обговорили: оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих; питання комунікації родин зниклих безвісти з правоохоронними органами; проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз; алгоритм пошуку зниклих безвісти. Метою зустрічей є дієва допомога  та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури. 

🔹Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті: https://loda.gov.ua/project/57381.

🔹Телефон Гарячої лінії Львівській області  112.

🔹Якщо ви чи ваші близькі потребують допомоги, заповніть анкету: http://surl.li/fyhjr.

Коментарі

Позначки: