На Золочівщині на місці старого радянського пам'ятника встановлять новий - Четверта студія

На Золочівщині на місці старого радянського пам’ятника встановлять новий

Новини 03 Серпня, 2019 16

Фото: "Золочів.нет"

Оголошено конкурс

У селі Сасів, Золочівського району на місці старого обеліска «Героям-односельчанам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни і за встановлення Радянської влади» встановлять новий, оголосили конкурс.

Про це написала голова Сасівської сільської ради Іванна Кармазин на своїй сторінці у Фейсбук.

«Враховуючи обговорення на загальних зборах жителів села Сасів та відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», 11 липня 2019 року було прийнято рішення сесії Сасівської сільської ради про демонтаж обеліска «Героям-односельчанам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни і за встановлення Радянської влади» у селі Сасів. До 1 листопада 2019 року оголошується конкурс щодо тематики та вигляду пам’ятника, що може бути встановлений на місці демонтованого. Заявки приймаються в приміщенні сільської ради. Запрошуємо до обговорення», – йдеться у повідомленні голови Сасівської сільської ради Іванни Кармазин.

До слова, У Золочеві на меморіалі “Вічний вогонь”, досі є “радянська зірка”, у якій запалюють на 8 травня вогонь, – пише «Золочів.нет».

Коментарі

Позначки: ,