На Закарпатті перекривали дорогу (ВІДЕО)

Новини 13 Квітня, 2021 501

На Закарпатті перекривали дорогу

Люди вимагають ремонту

Дорогу у селі Білки на Закарпатті перекривали сьогодні, 12 квітня. Люди вимагали відремонтувати автошлях обласного значення “Довге — Іршава”. Про це у коментарі Суспільному повідомив учасник мітингу Павло Зейкан.

За його словами, на акцію протесту вийшли близько 50-ти людей. Вони перекривали дорогу з 8-ї ранку до 11-ї. “Щодо цієї дороги були проведені тендери: з 2018-го до 2020-го проєкт, який не закінчили. Вони оплатили близько 55 млн гривень на ремонт цієї дороги. За цей час зробили буквально 10 км з 21-го”, — розповів Павло Зейкан.

“Зараз пішли розірвання договорів. Люди зібралися на мітинг, тому що представники влади зробили новий тендер, який хочуть проводити до червня. Ця дорога в катастрофічному стані. Там вибоїни дуже великі. Швидка і поліція, які їдуть на виклики, просуваються півгодини ці 5-6 км”, — каже Павло Зейкан.

Чоловік також повідомив, що чекали представників обласної влади: “Було звернення на голів ОДА та облради. До нас вийшов тільки голова Білківської тергромади та депутат облради, які повідомили, що потрібно чекати експлуатаційні роботи, які мають бути у найближчі тижні. Вимога учасників акції протесту — відразу після Пасхи почати капітальний ремонт хоча б деяких ділянок дороги”.

Суспільне також намагається дізнатися детальнішу інформацію від представників місцевої влади щодо ремонту дороги.

Коментарі

Позначки: ,