На західному кордоні черги автомобілів на виїзд з України

Новини 31 Серпня, 2020 696

Фото: ДПСУ

У пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією

У пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією спостерігається накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє ДПСУ.

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, станом на 11:30 у пунктах пропуску на кордоні з Угорщиною та Румунією спостерігається накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України.

Як зазначається,  перед пунктом пропуску «Чоп (Тиса)» на оформлення очікують 70 легкових автомобілів та 30 мікроавтобусів, перед пунктом пропуску «Лужанка» – 120 мікроавтобусів та перед пунктом пропуску «Дяково» – 200 мікроавтобусів. В інших пунктах пропуску черги відсутні.

“Збільшення часу на проходження контролю, перш за все, пов’язане із впровадженням Угорщиною та Румунією додаткових заходів контролю, спрямованих на недопущення поширення коронавірусу. З українського боку прикордонний контроль здійснюється у визначеному законодавством порядку, пункти пропуску функціонують у штатному режимі.
З огляду на ситуацію, просимо слідкувати за інформацією щодо кількості автотранспорту перед пунктами пропуску при плануванні поїздки за кордон”,- зазначається у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,