На встановлення улюблених іграшок урбаністів біля Винниківського базару витратили 115 тисяч гривень (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 18 Серпня, 2021 670

У Львові біля Винниківського ринку встановили улюблені іграшки урбаністів, фото Зручне місто

На встановлення улюблених іграшок урбаністів біля Винниківського базару витратили 115 тисяч гривень.

Про це повідомив очільник “Варти-1” Ігор Зінкевич, пише Четверта студія.

Як пише Зінкевич, раніше працівники та відвідувачі ринку залишали тут свої автівки, попри дорожні знаки заборони паркування. І так, як частину дороги обгородили стовпцями, то відтепер тут заборонена не лише парковка, але і проїзд.

“Як спецавтомобілям пожежної та швидкої, у екстрених ситуаціях, об’їжджати цю ділянку? Знайти пояснення, як саме такі стовпці забезпечують безпеку дорожнього руху, а також – як це покращить рух громадського та приватного транспорту під час закоркованості”, – пише Зінкевич.

Він додає: “Наскільки мені відомо, встановлення обмежувальних стовпців коштувало Личаківській райадміністрації 115 тисяч гривень. Такі витрати нерозумні, коли на тій самій вулиці існує багато інших проблем та потреб. На приклад, одне з самих складних перехресть Личаківська-Пасічна, де комісія транспорту ще в травні запропонувала “Львівавтодору” зробити мінімальні зміни для покращення ситуації, а саме розширити дорожню смугу від світлофору на Личаківській в сторону центру, де при повороті з Пасічної великогабаритний транспорт не може вписатися у свою смугу (це можете побачити на відео).

От вам ще приклад – зупинка на цьому ж перехресті. Кут кишені для заїзду настільки різкий, що автобуси не заїжджають на зупинку та підбирають пасажирів фактично на дорозі, чим також перешкоджають рух. Поправити це і зробити кут кишені плавнішим коштуватиме менше 115 тисяч гривен!

Ще вчора, будучи на Личаківській, сподівався вказати на ці проблеми та куда дійсно потрібно витрачати кошти заступниці міського голови Ірині Маруняк, але, на жаль, як пояснила чиновниця, через свою зайнятість, вона не приїхала”.

Як повідомив Зінкевич, рішення про встановлення стовпів прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху, “але чи є погоджена схема поліцією – для мене загадка”.

“Поки що обґрунтування таким діям я не отримав. Намагаюсь зрозуміти – як саме посадовці вибирають на що потрібно витрачати кошти, а на що ні?”, – написав депутат.

Коментарі

Позначки: , , ,