На українсько-польському кордоні знову великі черги (ФОТО)

Новини 12 Січня, 2021 3 700

Фото: ФБ/Олександра Бурдун

Зростання пасажиропотоку відбувається через збільшення кількості громадян України, які прямують за кордон

Після Різдва на кордоні відмічається зростання пасажиропотоку, особливо на західному напрямку.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у ФБ.

Як зазначається, з 9 січня у пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Наразі виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС.

Зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують закордон. Перед деякими пунктами пропуску виникали скупчення транспортних засобів, які могли налічували до трьох сотень одиниць легкових автівок.

З метою забезпечення ритмічності пропускних операцій Державна прикордонна служба України збільшила кількість прикордонних нарядів, аби пропуск був максимально швидким і в той же час відповідав критеріям безпеки. Для координації роботи українська сторона ініціювала низку прикордонно-представницьких зустрічей із представниками контролюючих служб суміжних країн ЄС.

Загалом за вихідні та святкові дні, 7-10 січня, кордон держави перетнуло більше 150 тис. осіб та близько 30 тис. автомобілів. При цьому переважна більшість осіб та транспорту оформлені на виїзд з України.

Найбільш завантаженими пунктами пропуску залишаються «Грушів», «Шегині» та «Ужгород».

У соцмережах оприлюднюють світлини з пунктів пропуску  та піших переходів, де спостерігаються черги.

«Ситуація на кордоні Шегині – Медика, піший, з України до Польщі», – написала на сторінці спільноти «Шо там на кордоні» у ФБ  Олександра Бурдун, яка оприлюднила світлини з місця події.

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,