На Стрийщині запрацювала «гаряча» лінія «УГС» для пасажирів

Новини 16 Травня, 2023 118

На Стрийщині запрацювала «гаряча» лінія «УГС» для пасажирів

Розробник ТОВ «Українські геоінформаційні системи» спільно з оператором АСООП ТОВ «ГІС-СЕРВІС» запровадили безкоштовну «гарячу» лінію «УГС» для пасажирів, які користуються громадським транспортом у трьох об’єднаних територіальних громадах Стрийського району.

Про це повідомила прес-служба ТОВ «Українські геоінформаційні системи», пише Четверта студія.

Як розповів СЕО ТОВ «Українські геоінформаційні системи» Андрій Ковалик, уже впродовж майже 2 років нашій команді вдалося успішно запровадити автоматизовану систему обліку та оплати проїзду е-квиток на Стрийщині.

«Оскільки АСООП успішно працює у Стрийської МТГ, Грабовецько-Дулібівській та Моршинській ОТГ, ми вирішили покращити комунікацію з пасажирами, запровадивши у цьому році власну «гарячу» лінію «УГС».

Тільки почувши думку наших користувачів громадського транспорту, зможемо й надалі працювати над покращенням існуючих, і створювати нові сервіси та системи для пасажирів. Механізм взаємодії з додзвонювачами побудований так, щоб якнайшвидше надати інформацію, усунути можливу несправність пристрою або навпаки передати звернення чи пропозицію до розпорядника. Тому згідно термінів передаватимемо інформацію як до перевізника, так і до керівництва ОТГ, де працює е-квиток», – зауважив Андрій Ковалик.

З метою покращення якості обслуговування, громадяни можуть подавати усні звернення на «гарячу» лінію «УГС» за номером телефону 0-800-35-19-21. Для реєстрації звернення просимо зазначати оператору свої контактні дані: ПІБ, адреса проживання, телефон. Працює «гаряча» лінія в усі будні дні з 9 до 18 години. Обідня перерва з 13 до 14 год.

Нагадаємо, АСООП запроваджено на всіх 23 приміських маршрутах, 5-ти міських та на 17-ти, які розташовані за межами Стрийської МТГ (Грабовецько-Дулібівська та Моршинська ОТГ). Також встановлено 60 валідаторів на транспортні засоби. Тестовий запуск електронної системи оплати проїзду на перших 10-ти маршрутах відбувся ще у грудні 2021 року.

Загалом пасажирами громадського транспорту, де працює е-квиток, є понад 120 тис. мешканців, з них 26 530 пільговиків, які ще з 2022 року користуються соціальними картками «SOCIUM» для безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

Коментарі

Позначки: ,