На місцеві вибори не вистачає понад мільярд гривень, – ЦВК

Новини 05 Червня, 2020 249
Вибори на Львівщині. Фото 4studio

Вибори на Львівщині. Фото 4studio

ЦВК просить дофінансувати підготовку та проведення виборів

На проведення місцевих виборів в Україні восени 2020 не вистачає більше мільярда гривень. Центральна виборча комісія (ЦВК) просить виділити необхідні гроші.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на “РБК-Україна”, про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК України.

Повідомляється, що ЦВК звернулася до Верховної ради та Кабінету міністрів з проханням збільшити видатки на місцеві вибори. Зокрема, субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів необхідно збільшити на понад 1,25 млрд гривень.

До цього Верховна рада урізала фінансування місцевих виборів з майже 2,155 млрд до 1 млрд гривень. У ЦВК наголошують, що цих грошей вистачить на підготовку і проведення виборів, але не на оплату праці членів виборчих комісій та інших залучених осіб. За оцінками ЦВК, для цих цілей залишається тільки 10% від потреб.

“Комісія звертає увагу на те, що незабезпечення фінансування в повному обсязі ставить під загрозу формування складу та утворення виборчих комісій”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, необхідно додаткове фінансування проміжних виборів до Верховної ради на окрузі № 208 у Чернігівській області.

Коментарі

Позначки: ,