​На маршруті «Трускавець – Східниця» виявили нелегального перевізника

Новини 03 Лютого, 2024 133

У Дрогобицькому районі перевірили дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію. Відтак перевірили роботу перевізників МПП «Транспортник» та МКП «Транс-Екіпаж».

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

До перевірок залучили працівників управління транспорту департаменту дорожнього господарства ЛОВА, працівників відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області та інспекторів відділу державного нагляду області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Під час спільного рейдового огляду перевірили 25 транспортних засобів та зафіксували низку недоліків через неналежний технічний і санітарний стан транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів.

Водії автотранспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства, сам автобус перевіряє механік перед виїздом, про що він робить відповідний запис у журналі випуску транспортних засобів на лінію.

💬«За підсумками виявили транспортні засоби перевізника МПП «Транспортник» з трафаретом автобусного маршруту № 176 Трускавець АС – Східниця, який згідно з чинним договором повинен обслуговувати перевізник ТОВ «ТРАНССІТІ». У зв’язку з цим, працівники відділу державного нагляду у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті склали на підприємство МПП «Транспортник» два акти про порушення вимог статті 39 Закону України. За це передбачений штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Коментарі

Позначки: , ,