На львівському Розточчі будуть нові велосипедні маршрути до сусідньої Польщі

Новини 12 Травня, 2019 214

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Екологи та фахівці Яворівського національного природного парку разом із польськими партнерами продовжили роботу над проектом «B(L)ike Roztocze together in spite of borders» («РовеЛове Розточчя – разом попри кордони») в межах робочої зустрічі в польському місті Замость.

Про це повідомили  у прес-службі Львівської ОДА.

«8 травня  у місті Замость (Польща) пройшла зустріч усіх партнерів, які беруть участь у реалізації поекту «B(L)ike Roztocze together in spite of borders» («РовеЛове Розточчя – разом попри кордони»). Зокрема, у заході взяли участь гміна Zamosc, Асоціація Єврорегіон “Карпати – Україна”, Маршалківське управління Люблінського воєводства, департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Яворівський національний природний парк та Розточанський парк народовий», – йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі партнери поділилися здобутками в межах проекту та окреслили подальші кроки його реалізації. Зокрема, на львівському Розточчі будуть створені нові велосипедні маршрути, які протягнуться до сусідньої Польщі. Водночас, веломаршрути, які вже існують, буде промарковано. На них облаштують пункти обслуговування велотуристів та еколого-просвітницький центр у Яворівському НПП, який слугуватиме місцем промоції регіону Розточчя, формування позитивного ставлення до природи, а також центром зустрічей представників з польської та української прикордонних територій.

Фото: Львівська ОДА

Також проект покликаний сприяти популяризації Яворівщини, Яворівського національного парку зокрема та біосферного резервату «Розточчя» загалом, збільшенню туристичного потоку, розширенню туристичних можливостей області, розвитку велотуризму, сільської інфраструктури, впровадженню освітніх проектів.

Коментарі

Позначки: , , ,